Wczoraj kolejne zwycięstwo w Podkarpackiej I Lidze Mężczyzn odnieśli siatkarze AZS UP TSV Sanok, którzy podobnie jak w pierwszej rundzie pokonali tarnobrzeską Siarkę w trzech setach.

Druga partia to bardziej wyrównana gra - mimo prowadzenia siatkarzy Macieja Wiśniowskiego goście stopniowo odrabiali straty. Ostatecznie jednak przy stanie 20:19 dla TSV w polu serwisowym pojawił się Przemysław Chudziak, który znacząco pomógł swojemu zespołowi - punkty zdobyte bezpośrednio z zagrywki przez naszego przyjmującego oraz te wykorzystane przez skrzydłowych w kontrataku pozwoliły wygrać kolejną część meczu 25:19.

W trzecim secie gospodarze ponownie odskoczyli - tym razem jednak za sprawą Piotra Sokołowskiego, który raz za razem nękał rywali swoją zagrywką (sanoczanie wyszli na prowadzenie 16:9). Kilkupunktowa przewaga została ponownie nieco zniwelowana ale tak jak poprzednio nie przeszkodziło to naszym siatkarzom w odniesieniu pewnego zwycięstwa - po skutecznym ataku Piotra Zielińskiego na tablicy wyników mogliśmy zobaczyć 25:22 i w całym meczu 3:0. Po tym spotkaniu cieszyć może fakt, iż nasi zawodnicy poprawili grę bloku z obroną, a po raz kolejny dobrze funkcjonowała podwójna zmiana na prawym skrzydle.

AZS UP TSV SANOK - KPS Siarka MOSiR Tarnobrzeg 3:0 (25:19, 25:19, 25:22)

Skład TSV: Florek, Mandzelowski, Chudziak, Damian Bodziak (kapitan), Gorzowski, Kondrat, Dominik Bodziak (libero) oraz Pajęcki (libero), Sokołowski, Zieliński, Kocur, Kaczmarski, trenerzy: Maciej Wiśniowski, Krzysztof Dziadosz.

Fragmenty meczu oraz krótkie wypowiedzi trenera Macieja Wiśniowskiego i Piotra Sokołowskiego zobaczyć możecie na naszym kanale YouTube w linku poniżej.